Szczegółowe informacje na temat oferty: pasze.nawozy@rhsp.pl

logo Polmass

AGROCENTRUM to najwyższej jakości pasze dla zwierząt gospodarskich: drobiu, bydła i trzody chlewnej. AGROCENTUM jako jedna z pierwszych polskich firm wprowadziła na rynek pełną ofertę produktów NON GMO, odpowiadając na zapotrzebowanie branży mleczarskiej. Wysokiej jakości produkty są potwierdzone certyfikatami zgodności z normami.

BYDŁO TRZODA CHLEWNA DRÓB

W ofercie posiadamy dedykowane dla RHSP mieszanki paszowe uzupełniające, mieszanki paszowe pełnoporcjowe przygotowane oraz premiksy na miarę najbardziej wymagających potrzeb hodowców.

DLA BYDŁA  DLA TRZODY

logo PolmassW skład oferty Polmass dostępnej w Rolniczo Handlowej Spółdzielni Pracy wchodzą:

 • preparaty mlekozastępcze i koncentraty dla cieląt i prosiąt (Polmas Milk Red Full, Polmass Milk Red Power, Polmass Milk, Mlekowit, Primolac, Vitalac, Vitalac z siemieniem lniany, Ekolac oraz Polmalac),
 • mieszanki mineralno-witaminowe i koncentraty dla bydła,
 • biologiczne dodatki do zakiszania i konserwacji pasz objętościowych,
 • probiotyki oraz immunoglobuliny w postaci suszonej siary w paście i proszku dla młodych zwierząt.

PRODUKTY POLMASS

 

 

EKOPLON to producent kompleksowych rozwiązań do produkcji rolnej oraz środków żywienia zwierząt gospodarczych. W ofercie dostępnej w RHSP znajdziecie Państwo nawozy dolistne zarówno dla upraw rolniczych, sadownictwa oraz warzywnictwa, jak i środki żywienia zwierząt dla trzody chlewnej, bydła, drobiu fermowego, drobiu przyzagrodowego oraz innych typów.

 

 

BARBARA

Firma BARBARA produkuje mieszanki paszowe pełnoporcjowe oraz mieszanki uzupełniające (koncentraty) dla zwierząt gospodarskich. Firma posiada pozwolenie na produkcję pasz leczniczych.

W ofercie RHSP znajdują się pokarmy podstawowe i lecznicze dla hodowlanego drobiu, trzody chlewnej oraz królików.

ADIFEED

AdiFeed to firma, która stawia na poprawę zdrowotności zwierząt, poprzez produkcję specjalistycznych preparatów fitogenicznych, opartych na recepturach opracowanych w Dziale Badań i Rozwoju AdiFeed®, oraz dystrybucji wysokiej jakości dodatków paszowych. Produkty AdiFeed to niekonwencjonalne, naturalne dodatki paszowe poprawiające zdrowotność stad produkcyjnych: żywe drożdże Levucell, MPU Adicoksol, Adihepasol zarówno dla drobiu, jak i bydła. W dobie wszechobecnej chemii, skażenia produktów i środowiska jest to godny do propagowania kierunek w chowie prozdrowotnym zwierząt.

Jako wyłączny dystrybutor firmy Lallemand oferuje również preparaty do zakiszania traw motylkowych oraz kukurydzy pod marką LALSIL.

SMART NANOTECHNOLOGIES

Nasza oferta produktów Smart Nanotechnologies to preparaty biobójcze i pielęgnacyjne na bazie nanosrebra. Cechuje je wysoka skuteczność działania oraz wykorzystanie naturalnych składników w procesie produkcji.

 • Silveco, na którą składają się wysokiej jakości preparaty do długotrwałej dezynfekcji pomieszczeń inwentarskich.
 • Silveco Spray - preparat przeznaczony do pielęgnacji skóry i sierści zwierząt hodowlanych i domowych. Formuła oparta na nanokompleksach srebra.

oraz:

 • CUPRECO Agro – nowoczesny preparat na bazie nanocząstek miedzi służący do mycia i czyszczenia każdego rodzaju sprzętów, oraz powierzchni użytkowych w gospodarstwie rolnym.

NOACK

Noack dostarcza dodatki paszowe — efektywnych komponentów używanych w produkcji zwierzęcej jako uzupełnienie mieszanek pełnoporcjowych oraz MPU.

W naszej ofercie produktów firmy Noack znajdują się również preparaty mlekozastępcze dla cieląt i jagniąt będące zamiennikiem naturalnego mleka krów i owiec, jak i  EXTRULIN NON GMO - doskonałego komponentu naturalnego stosowanego w dawkach pokarmowych.

Asortyment produktów marki Vit-Tra Group dostępnych w naszej sprzedaży to głównie środki higieny udoju stosowane do pozyskiwania mleka, m.in. takie jak:

 • Eimü-Milchtest – to płyn diagnostyczny pozwalający na samodzielną kontrolę i ocenę stanu zdrowotnego wymion na długo przed pojawieniem się widocznych zmian jakościowych mleka tzn. kłaczków, krwi i wodnistości. Test jest bardzo czuły – zmiana barwy i konsystencji mieszaniny występuje po przekroczeniu ilości 100 tysięcy komórek somatycznych.
 • Eimü-Doppeldip -  służy do zapobiegania chorobom wymion bydła w okresie laktacji (profilaktyka zapalenia wymienia) poprzez niszczenie patogenów wrażliwych na działanie jodowego nonoxynol-u. Dodatkowe komponenty pielęgnacyjne nadają skórze strzyków gładkość, sprężystość i naturalną odporność.
 • Suliwit New – kwasowy, płynny środek do codziennego mycia oraz dezynfekcji urządzeń udojowych i chłodniczych, szczególnie polecany przy wysokim stopniu twardości wody. Skutecznie zapobiega osadzaniu się białka i tłuszczu mleka oraz kamienia mlecznego.
 • Alkavit -  zasadowy, płynny środek do codziennego mycia oraz dezynfekcji urządzeń udojowych i chłodniczych, szczególnie polecany przy wysokim stopniu twardości wody. Skutecznie zapobiega osadzaniu się białka i tłuszczu mleka oraz kamienia mlecznego.

Za wysoką jakością oferowanych przez firmę usług przemawia fakt, iż produkty te dostarczane są do najlepszych ośrodków hodowlanych i mleczarni w kraju, gospodarstw spółdzielczych i prywatnych oraz rolników indywidualnych.

 

PLANTA

Planta dostarcza do naszych sklepów nasiona, nawozy mineralne i organiczne, produkty do ochrony roślin, cebulki kwiatowe, preparaty biobójcze i bakteryjne, mieszanki nasienne oraz pokarmy dla zwierząt domowych.

Jako jedyni w Nowym Sączu jesteśmy zrzeszeni w specjalnym projekcie firmy pod nazwą Grupa Ogrodnicza Planta. Naszą stronę w grupie można zobaczyć:

RHSP - Grupa Ogrodnicza Planta

Regularne promocje produktów marki Planta możecie Państwo śledzić w zakładce: AKTUALNOŚCI

ARTYKUŁY GOSPODARSTWA DOMOWEGO

W sprzedaży posiadamy również wszelkiego rodzaju artykuły gospodarstwa domowego, takie jak:

 • słoiki, butelki,
 • akcesoria winiarskie,
 • formy do wypieków,
 • doniczki,
 • preparaty do czyszczenia i prania,
 • płyny,
 • talerze, garnki, sztućce, chlebaki, itp.,
 • preparaty do ochrony przed uciążliwymi owadami i insektami,
 • i wiele innych.

Bardzo starannie dobraliśmy dostawców, po to, aby zaoferować naszym klientom produkty najwyższej jakości. Aktualna oferta produktowa RHSP, stanowi kompleksową odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających i zaawansowanych hodowców zwierząt i producentów rolnych.