AGRO LIGA 2021 – RHSP LAUREATEM

with Brak komentarzy

Gala Finałowa AGROLIGI 2021

27 maja 2022 w Pałacu Prezydenckim zostały wręczone nagrody w konkursie AgroLiga 2021, a Rolniczo-Handlowa Spółdzielnia Pracy w Nowym Sączu otrzymała tytuł Mistrz Krajowy w kategorii firmy. Nagrodę otrzymaliśmy na gali finałowej 29. edycji konkursu z rąk  prezydenta RP Andrzeja Dudy, któremu towarzyszyła pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda.

Gala finałowa konkursu AgroLiga 2021

Jest to dalszy etap konkursu, którego byliśmy laureatami 7 września, kiedy otrzymaliśmy prestiżową nagrodę przyznaną przez Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Wówczas, na gali przyznania tytułów Mistrzów Małopolski, w kategoriach „Rolnik” i „Firma” w konkursie AGROLIGA 2021, Rolniczo-Handlowa Spółdzielnia Pracy w Nowym Sączu uzyskała nagrodę Mistrza Małopolski  w kategorii Firma.

MODR - gala AGROLIGA 2021

 

Konkurs AgroLiga jest organizowany od 1993 roku, o od 2008 roku Patronat Honorowy nad Galą AgroLigi sprawuje Prezydent RP, a od lat patronuje jej KRUS. W Pałacu Prezydenckim najlepsi rolnicy oraz przedstawiciele agrobiznesu zostali uhonorowani w 29 edycji konkursu AgroLiga. W uroczystości wzięli udział: Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Lech Antoni Kołakowski oraz przedstawiciele instytucji rządowych działających na rzecz rolnictwa. Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego reprezentowała Prezes Aleksandra Hadzik oraz Zastępcy Prezesa Monika Rzepecka i Marek Surmacz.

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy serdecznie do naszych placówek zlokalizowanych przy ul. Zielonej 49 w Nowym Sączu — to właśnie tutaj możecie Państwo zakupić wszystkie niezbędne w gospodarstwie oraz hodowli artykuły oraz skorzystać z wiedzy naszych doradców.