Akcesoria do domowych przetworów w RHSP

with Brak komentarzy

Schyłek lata to idealna pora, aby zatrzymać jego najlepsze smaki i delektować się nimi w środku zimy. Nie ma nic bardziej pysznego niż domowy sok malinowy dodany do zimowej herbaty, rozgrzewająca nalewka w zimne popołudnie, śniadanie z dodatkiem domowego dżemu, obiad na bazie własnych sosów z akcentem domowego kompotu lub szarlotka na bazie przetworzonych przez siebie jabłek.

Bogactwo lata w postaci świeżych owoców i warzyw daje nam nieograniczone możliwości wykorzystania jego produktów. Radość jest jeszcze większa, jeżeli owoce i warzywa pochodzą z własnych ogródków.

W RHSP znajdziecie Państwo niezbędne narzędzia do przygotowania domowych przetworów:

  • różnej wielkości słoje, słoiki oraz wieczka nadające się do przechowywania soków, dżemów, przecierów, konserwowanych warzyw czy owoców w syropie,
  • sitka i przecieraki, umożliwiające idealne oddzielenie skórek oraz pestek,
  • lejki, dzięki którym sprawnie i czysto zapełnimy słoiki przetworami,
  • beczki oraz garnki na kiszonki, w których można przygotować najsmaczniejsze, całkowicie naturalne kiszonki, wolne od sztucznych środków konserwujących. Posiadamy w stałej sprzedaży beczki z naturalnej glinki kamionkowej lub polipropylenu (PP) i polietylenu o dużej gęstości (HDPE) w różnych objętościach.
  • szatkownice oraz worki na kapustę, dzięki której sprawnie można poszatkować i przechowywać,
  • balony, gąsiory, drożdże, pożywki i klarowiny do produkcji win, nalewek itp.,
  • butelki, korki, alkoholomierz oraz winomierz i wiele innych przydatnych akcesoriów do przetwórstwa domowego, które usprawnią pracę.

 

 

Po produkty lub więcej informacji i szczegółów na temat oferty sklepu z Artykułami Gospodarstwa Domowego zapraszamy do Rolniczo-Handlowej Spółdzielni pracy w Nowym Sączu przy ulicy Zielonej 49.