Farmtrac – nowości w RHSP

with Brak komentarzy

Farmtrac to jeden z czołowych polskich producentów ciągników, który działa z sukcesami na rynku od ponad 18 lat. Zyskał uznanie wielu rolników nie tylko w Polsce, ale też w Europie czy Afryce.

Ciągniki spełniają wszystkie standardy na poziomie europejskim i były wielokrotnie nagradzane.

Na wszystkie ciągniki prod. FARMTRACA została wydłużona gwarancja do 48 m-cy dla klientów, którzy dokonają zakupu do dnia 30.11.2018 r.

Farmtrac 26 4WD ciągnik kompaktowy

Farmtrac 26 4WD to środkowy pod względem mocy ciągnik z modeli serii ciągników kompaktowych. Silnik Mitsubishi o mocy 26,5 KM, skrzynia biegów mechaniczna o stałym zazębieniu oraz napęd na 4 koła. Wspomaganie kierownicy, dolny wydech oraz przełącznik obecności operatora to tylko niektóre z elementów wyposażenia standardowego ciągnika. Jako opcje możliwość wyboru opon drogowych, trawiastych lub rolniczych. Ciągnik dostępny również w wersji napędu na 2 koła, z kabiną oraz bez.

Najważniejsze dane techniczne:

Silnik Mitsubishi 26,5 KM
Skrzynia biegów oraz liczba przełożeń mechaniczna o stałym zazębieniu 9 na 3
Prędkość obrotowa WOM/ silnik, obr./min. 540
Maksymalny udźwig podnośnika 750 kg
Waga (bez obciążników) ~1000 kg

CENA KATALOGOWA: 35 990 zł netto

Farmtrac 30 4WD ciągnik kompaktowy

Farmtrac 30 4WD to model z silnikiem Mitsubishi o mocy 28,5 KM. Mechaniczna skrzynia biegów 9 na 3 oraz hamulce w kąpieli olejowej to gwarancja wydajnej pracy. Wyposażenie standardowe to m.in.: dolny wydech, wyłączenie silnika za pomocą kluczyka, wyłącznik odcięcia baterii, przełącznik obecności operatora. Ten model ciągnika dostępny jest również w wersji napędu na 2 koła, z kabiną oraz bez.

 

Najważniejsze dane techniczne:

Silnik Mitsubishi 28,5 KM
Skrzynia biegów oraz liczba przełożeń mechaniczna o stałym zazębieniu 9 na 3
Prędkość obrotowa WOM/ silnik, obr./min. 540
Maksymalny udźwig podnośnika 750 kg
Waga (bez obciążników) ~1050 kg

CENA KATALOGOWA: 37 990 zł netto

 

Po więcej informacji i szczegółów na temat oferty ciągników i maszyn rolniczych zapraszamy do Rolniczo-Handlowej Spółdzielni pracy w Nowym Sączu przy ulicy Zielonej 49.