Owijarka bel Sipma OZ 7500 TEKLA – promocja

with Brak komentarzy

Stacjonarna owijarka bel SIPMA OZ 7500 TEKLA w cenie 6700 zł brutto

> Promocja ważna do wyczerpania zapasów <


SIPMA OZ 7500 TEKLA przeznaczona jest do małych i średnich gospodarstw. Montowana jest na trzypunktowym układzie zawieszenia ciągnika. Model SIPMA OZ 7500 TEKLA ma uniwersalny podajnik na dwie szerokości folii: 0,5 i 0,75 m. Dzięki podnośnikowi hydraulicznemu ciągnika maszyna sama wyładowuje belę.
 • Przechylny stół umożliwia wyładunek owiniętej beli zabezpieczający ją przed uszkodzeniami mechanicznymi. Po odblokowaniu zatrzasku rama owijarki unoszona jest do góry za pomocą podnośnika hydraulicznego ciągnika i następuje odtoczenie się beli do tyłu.
 • Licznik bel wskazuje aktualną ilość owinięć beli folią oraz informuje o zakończeniu cyklu owijania beli.
 • Sposób owijania załadowanej beli polega na tym, że kolejne warstwy folii zachodzą na siebie z zakładką 50%, zapewniając prawidłowe przechowywanie mi skuteczne zakiszanie zielonki.
 • Uniwersalny podajnik folii stosowany w owijarkach bel SIPMA S.A. umożliwia stosowanie folii o szerokości 0,5 i 0,75 m. Folia o szerokości 0,75 m do owinięcia beli wymaga tylko 16 obrotów stołu i znacznie przyspiesza czas owijania. Podajnik napręża folię w czasie owijania, zapewniając szczelne i dokładne owinięcie beli.
 • Aluminiowe, moletowane rolki w podajniku folii zapewniają wstępny naciąg folii i odpowiednią jej przyczepność podczas owijania.
 • Konstrukcja zawieszana na TUZ ciągnika umożliwia owijanie bel w miejscu składowania przy zastosowaniu urządzenia załadowczego (Ładowacza czołowego SIPMA LC 1500 HERKULES z zamontowanym chwytakiem bel).
 • Stawiacz bel (wyposażenie dodatkowe) umożliwia stawianie bel na denku (z prawej bądź lewej strony owijarki).
 • Obcinacz folii umożliwia odcięcie folii poprzez obrót stołu po wyładunku bel.
 • Specjalnie skonstruowane walce zapewniają prawidłowe owijanie beli, dzięki temu nawet niekształtne bele obracają się właściwie.
 • Solidna rama wykonana jest z giętych i spawanych kształtowników, co sprawia, że cała konstrukcja jest stabilna  i odporna na przeciążenia.
 • Trwałe, bezobsługowe łożyska zapewniają długą i bezawaryjną pracę.

 

Model  OZ 7500 TEKLA
Rozmiary bel
średnica owijanych bel mm 1300
szerokość owijanych bel mm ≤ 1250
Maksymalna masa beli kg 1000
Szerokość folii mm 500 / 750
Czas ownięcia beli sek. ˜ 120
Minimalna liczba owinięć dwukrotna
Zapotrzebowanie mocy kW (KM) 28,5 (38)
Wyposażenie
stawiacz bel
Wymiary
długość mm 2600
szerokość mm 1200
wysokość mm 1200
Masa kg 480

   standard  - wyposażenie dodatkowe,   - niedostępne

Więcej informacji pod numerem:

18 443 74 00 wew. 18 lub 23 

lub mailowo:

 

 

 

Owijarka bel SIPMA OZ 7500 TEKLA