Środki dezynfekujące oraz maski ochronne

with Brak komentarzy


 

ŚRODKI DEZYNFEKUJĄCE ORAZ MASKI OCHRONNE

 


Środki do dezynfekcji rąk oraz urządzeń


SILVcare - płyn do higienicznej dezynfekcji rąk

 

Silvcare to profesjonalny preparat z wysoką zawartością alkoholu etylowego (79,4%), przeznaczony do dezynfekcji rąk. Polecany wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie najwyższych standardów higieny. Produkt w formie płynu do stosowania bez spłukiwania.

Atrakcyjna cena:

1 litr - 16 zł       5 litrów - 80 zł

 

 

 

 

 

StopVirus 500 ml

 

Antybakteryjny i antywirusowy żel, wzbogacony gliceryną na bazie 75% etanolu do dezynfekcji. Nr zezwolenia 0103/TP/20/20.

 

Dostępna pojemności: 500 ml

Cena: 33 zł

 

 

 

Czyszcząco - dezynfekujący płyn do urządzeń chłodniczych oraz innych powierzchni marki Gold Drop

 

Płyn czyszcząco – dezynfekujący skutecznie czyści i dezynfekuje urządzenia chłodnicze (lady i regały chłodnicze, lodówki, zamrażarki, witryny chłodnicze, komory chłodnicze, szafy mroźnicze itp.), powierzchnie przeznaczone i nieprzeznaczone do kontaktu z żywnością. Produkt wykazuje działanie  bakteriobójcze i grzybobójcze.

 

Pojemność: 750 ml

Cena: 28 zł

 

 

 

 

Vittra Dezynfektant płyn do dezynfekcji powierzchni - spray 500 ml

Dezynfektant to silny środek dezynfekujący o bardzo szerokim spektrum działania przeznaczony do zwalczania wirusów, bakterii oraz grzybów. Preparat gwarantuje działanie czyszczące o silnej skuteczności przeciwdrobnoustrojowej, znacznie zmniejszając liczbę skolonizowanych patogenów chorobotwórczych na powierzchniach oraz bezpiecznie usuwając i rozpuszczając cząsteczki brudu. Płyn nie wymaga spłukiwania. W celu zwiększenia efektywności działania zaleca się kilkukrotne zastosowanie w ciągu dnia.

Środek działa na wirusy, bakterie oraz grzyby.

Pojemność 500 ml

Cena: 29 zł

 

Venus żel antybakteryjny - czyste ręce bez wody i mydła - 100 ml

 

Żel antybakteryjny do dezynfekcji rąk VENUS 100 ml "Czyste ręce bez wody i mydła". Zawiera 70% etanolu.

Skład: Alkohol Denat., Aqua, Glycerin, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Carbomer, Parfum, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Aminomethyl Propanol, Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol.

Cena: 18 zł

 

 

 

 

Maski ochronne


 

 

Posiadamy w sprzedaży maski ochronne wielokrotnego użytku. Maska wykonana jest z bawełny, od strony wewnętrznej pokryta dodatkowym materiałem - flizeliną. Zakładana na gumki, aby zapewnić komfort noszenia. Maski bawełniane można prać w temperaturze 70°C z dodatkiem detergentu oraz prasować za pomocą żelazka.

Maski posiadamy w cenie 11 zł / szt.

 

 

 

 

Po produkty, więcej informacji i szczegółów na temat oferty sklepu z Artykułami Gospodarstwa Domowego zapraszamy do Rolniczo-Handlowej Spółdzielni pracy w Nowym Sączu przy ulicy Zielonej 49.