Myszy, szczury i inne gryzonie, czyli o walce z nieproszonymi gośćmi.

with Brak komentarzy

Podgryzione kable, dziury w styropianie, podejrzane dźwięki — to tylko niektóre oznaki dzikich lokatorów. Gryzonie bardzo często są nosicielami groźnych chorób, dlatego w trosce nie tylko o swój majątek, ale przede wszystkim o swoje zdrowie — rozpoczynamy walkę z gryzoniami.

Jak sprawić, żeby zakończyła się ona zwycięstwem?

 

 „My nie produkujemy trutek w kilku postaciach, tylko po to, żeby myszy miały urozmaicenie - wszak jedzą je tylko jeden raz!” – stwierdził pan Wiesio w nagraniu, które zamieszczamy Państwu poniżej. Z panem Wiesiem w 100%  się zgodzimy - granulaty, pasty, kostki, łapki – to tylko część dostępnego arsenału w walce z gryzoniami.

Dlaczego mamy tak dużo rodzajów trutek? Musimy pogodzić się z faktem, że nie ma jednego uniwersalnego sposobu do walki z gryzoniami.

 

Zachęcamy do obejrzenia filmu, z którego dowiecie się Państwo:

  • jakie mamy rodzaje trutek oraz łapek,
  • dlaczego jeden rodzaj będzie odpowiedni do piwnicy, a inny do spiżarni,
  • jak możemy ochronić zwierzaki domowe przed przypadkowym zjedzeniem trutki.

 

Życzymy miłego oglądania i pamiętajcie: "Nie dajcie się gryzoniom!" :)

 


 

 

Po produkty lub więcej informacji i szczegółów na temat oferty sklepu z Artykułami Gospodarstwa Domowego zapraszamy do Rolniczo-Handlowej Spółdzielni pracy w Nowym Sączu przy ulicy Zielonej 49.

 

Bromiol Esca Pasta

Gotowa do użycia przynęta w postaci pasty przeznaczona do zwalczania nornic, szczurów (Szczur wędrowny, Szczur śniady) i myszy (Mysz domowa) wewnątrz i wokół budynków. Preparat zawiera Bitrex - czynnik zapobiegawczy, zniechęcający ludzi do spożycia.

Patenrat pellet

Preparat w formie granulatu do zwalczania szczurów i myszy. Gryzonie giną już po jednorazowym spożyciu, w ciągu 4-5 dni od pobrania przynęty. Zawiera bitrex, substancję zapobiegającą przypadkowemu spożyciu przez ludzi i zwierzęta domowe. Produkt ma właściwości mumifikujące

Drewniana łapka

Tradycyjna pułapka sprężynowa sprawdzona w działaniu w gospodarstwach domowych, magazynach i obiektach przemysłowych. Mechanizm zatrzaskowy oparty na sprężynie - zapeniający optymalną czułość na ruchy gryzoni. SKUTECZNIE Skutecznia chwyta myszy i małe szczury.

Trutka na myszy i szczury

Preparat w formie pasty w saszetkach do zwalczania szczurów i myszy. Gryzonie giną już po jednorazowym spożyciu, w ciągu 4-5 dni od pobrania przynęty. Zawiera bitrex, substancję zapobiegającą przypadkowemu spożyciu przez ludzi i zwierzęta domowe. Produkt ma właściwości mumifikujące.

Kostka woskowa

Preparat w formie kostek woskowych do zwalczania szczurow i myszy. Do stosowania w miejscach zawilgoconych i na zewnątrz. Gryzonie giną już po jednorazowym spożyciu, w ciągu 4 - 5 dni od pobrania przynęty. Zawiera Bitrex, substancję zapobiegającą przypadkowemu spożyciu przez ludzi i zwierzęta domowe

Normix

Gotowa do użycia przynęta w postaci granulatu przeznaczona do zwalczania nornic, szczurów (Szczur wędrowny, Szczur śniady) i myszy (Mysz domowa) wewnątrz i wokoł budynków. Preparat zawiera Bitrex — czynnik zapobiegawczy, zniechęcający ludzi do spożycia.